disky
0 ks / 0,00 EUR
Slovensko    Česko
Ako nakupovať | Kontakt | Obchodné podmienky | Správy   
disky Všetky disky Kvalitné disky

Hliníkové disky AUTEC

História a vývoj

Autec  GmbH & Co KG bola založená v roku 1988 ako dcérska spoločnosť   Südrad  GmbH so sídlom v Eberbach / Fils. Podnikateľská  činnosti  bola a je doteraz ,  výroba a predaj hliníkových kolies na automobily.

V roku 1997 spoločnosť  vstúpila do majetku BCW Kraftfahrzeugtechnik GmbH.
Sídlo spoločnosti Autec GmbH & Co KG bol založený v tom istom roku do Mutterstadt. Tu boli obe administratívne budovy a sklad s kapacitou asi 50.000 kolies.

Vzhľadom na zvyšujúci sa dopyt a neustálym rozširovaním svojej modelovej rady v roku 2003 sa presťahoval do Autec Schifferstadt a rozšíril svoju kapacitu skladu na 100.000 spočiatku, v nasledujúcom roku na 140.000 miest o rozlohe 4080 m2.

Autec je 20 rokov na trhu - dnešný Inovatívny dizajn kolesa, moderné výrobné technológie, prepracovaný systém kontroly kvality a následné skladovanie je spoľahlivý a seriózny partner pre všetkých investorov na sekundárnom trhu s hliníkovými  kolesami.
Firemná filozofia "v pokoji  je krok späť" a zaväzuje Autec BCW, požiadavky trhu, so všetkými jeho časovými  zmenami  uspokojiť vždy optimálne.

 

Kolesá pre najvyššie nároky

 

Pri výrobe hliníkových kolies Autec sa bude konať v moderných výrobných prevádzkach za použitia najnovších technologických štandardov. Na každom kroku sú rozsiahle výroby a prísne požiadavky na kvalitu vykonávaných kontrol.
Všetky výrobné podniky získali systémov kvality ISO 9001 a DIN 16948.
Všetky Autec  Disky  sú TÜV a KBA certifikované a testované, majú tiež takmer všetky typy ráfikov na ABE.

Proces výroby

 

 

Pri vývoji kolies z ľahkých zliatin v  AUTECs dizajnu a technológie oddelenia pomocou použitých CAD-/CAM-Programme . Pomocou analýzy FEM, pred výroby, môže byť optimálna hmotnosť a maximálnu nosnosť RIM vypočítaná.

Všetky kolesá z ľahkých zliatin sú vyrábané v nízkotlakovom  zliatinovom priebehu. Po vykonaní 100% röntgenové vyšetrenie, bude tepelne a CNC riadené stroje vŕtané a otočia sa. Ku koncu sa vykonáva 100% skuška tesnosti .
V plne automatickej  lakovni  sa nanášajú práškovou farbou,  farby a lak. Po záverečnej kontrole kvality, budú hliníkové disky  balené v špeciálnych  Autec  kartónoch.

Pri  prevzatí  tovaru v sklade  Autec  prejde všetko opätovnou  kontrolou  kvality pomocou moderneho meracieho  a testovacieho  zariadenia,  pre našu túžbu uspokojiť aj tie najvyššie očakávania .

Logistika a Servis

AUTECs domyslený logistický a prepravný systém zabezpečuje krátke dodacie lehoty a zaručí spoľahlivý naplánovaný termín.

 

AUTEC na Slovensku a v Česku

Naša spoločnosť je výhradný dovozca hliníkových diskov AUTEC a jeho príslušenstva pre SR a ČR.  Väčšiu časť sortimentu elektronov tejto značky držíme v našich skladoch, čo zabezpečí dodanie tovaru  v ten istý deň alebo najneskôr do 24 hodín

 

 
 
 

DISKYAPNEU Zvolenska 91 SK - 98553 Mytna Tel: +421 915/656915 mail: info@diskyapneu.sk