Dovoz do 24h
Radi poradíme, zavolajte 047/4397722
Bezpečný nákup

Prečo sa rozhodnúť pre disky BBS ?

Prečo sa rozhodnúť pre disky BBS ?

 

 

Pretože každý jeden produkt od spoločnosti BBS je výsledkom najvyššej technickej úrovne a najinovatívnejších výrobných metód. Ale tiež podstata viac ako 35 rokov skúseností v medzinárodnom motoršporte a úzka spolupráca s renomovanými výrobcami automobilov a európskymi univerzitami. Vďaka tomuto dobrému pôvodu sú disky BBS jedinečné a patria medzi špičku na trhu.

 

 

BBS si stojí za pojmom kvalita.

 

★     Ľahké alebo stabilné? Aerodynamika alebo chladenie bŕzd? Dizajnové špecifikácie alebo optimalizácia výrobku? Dlhovekosť alebo extravagantný povrchový dizajn?

Pri príprave nového modelu disku na výrobu má riešenie týchto protichodných cieľov zásadný význam pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku.

 

★    V BBS sa každý deň používajú najmodernejšie analytické techniky na hľadanie nových riešení týchto výziev. So špeciálnymi testovacími dielmi alebo prototypmi z pilotnej série sú spustené všetky testovacie scenáre, ktoré môžu ponúknuť riešenie. Od metalurgickej analýzy materiálu cez záťažové testy prototypu až po chemické testovanie vybranej receptúry.

 

★    Kolesá BBS vydržia viacnásobné - niekedy až desaťnásobné - zaťaženie predpísané v európskej smernici o ECE diskoch.

 

★    Výber diskov s certifikátom TÜV, na takmer každé vozidlo.

 

Kvalita si vyžaduje maximálny výkon a absolútnu presnosť. Už od prvej minúty výrobného procesu kladie BBS veľký dôraz na čo najlepšie suroviny, najmodernejšie technické vybavenie, kontroly po každom výrobnom kroku a vysoko kvalifikovaných zamestnancov. To zaisťuje, že z výrobnej linky odchádzajú iba výrobky prvotriednej kvality. Udelené certifikátom DIN EN ISO 9001 a IATF 16949, medzinárodným štandardom kvality automobilového priemyslu.

 

Taktiež ochrana životného prostredia je najvyššou prioritou pri výrobe.

Kolesá BBS sa vyrábajú v moderných zariadeniach, ktoré boli navrhnuté tak, aby zohľadňovali ekologické opatrenia a zohľadňovali právne požiadavky.

 

Ak ste nadšencom športového vzhľadu a záleží Vám na kvalite tak je značka BBS presne to čo hľadáte . Neváhajte a objednajte si v pohodlí domova vašu obľúbenú sadu diskov ešte dnes na našom e-shope.

Súbory cookie nám pomáhaju pri poskytovaní naších služieb. Používením naších služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie Súhlasim