Dovoz do 24h
Radi poradíme, zavolajte 047/4397722
Bezpečný nákup

BORBET FAMILY BUSINESS: PERFEKTNÁ SYMBIÓZA TRADÍCIE A MODERNITY


Rodinný podnik, ktorý v roku 1962 založil Peter Wilhelm Borbet, je jedným z popredných výrobcov kolies z ľahkých zliatin na svete a okrem piatich pobočiek v Nemecku má po jednom aj v Rakúsku a Južnej Afrike. Dôraz je jednoznačne kladený na miesto výroby v Nemecku a zaručuje kvalitné produkty „Made in Germany“. V roku 2019 prevzala generálnu plnú moc pani Margot Borbet, manželka zakladateľa spoločnosti Petra W. Borbeta. Odvtedy ako predsedníčka správnej rady Nadácie BORBET - s tímom generálnych riaditeľov a manažérov tovární - riadi bohatstvo BORBET (skupiny) s viac ako 4 000 zamestnancami .

Naše produkty ponúkajú vysoký komfort používania . Zároveň dbáme na spokojnosť zákazníka, úsporu energie a ochranu životného prostredia. Vďaka produktom vysokej kvality nám dôverujú zákazníci nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Spoločnosť KÄPPLER - Disky a Pneu je výhradným zastúpením výrobcu osobných diskovych kolies značiek BORBET a BBS v Slovenskej republike. Každodenne za stará o rozvoj a kvalitu dealerskej siete, všetky obchodné a neobchodné aktivity spojené so značkou BORBET a BBS na slovenskom trhu.

Súbory cookie nám pomáhaju pri poskytovaní naších služieb. Používením naších služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie Súhlasim